foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. 41 378 36 09
email: pssbusko@wp.pl
SPOŁEM Busko-Zdrój

 

Drodzy klienci czy wiecie że ...

Produkty zbożowe  stanowią podstawowe źródło energii w żywieniu człowieka, które dostarczają węglowodany, błonnik roślinny oraz witaminy z grupy  B, składniki mineralne, żelazo, miedź, magnez, cynk, oraz potas i fosfor.

 

W ofercie Naszej Piekarni znajdują się m.in. :

 

chleb mieszany 600g

 

Chleb mieszany 600g - Chleb o kształcie podłużnym. Posypany makiem,wypiekany metodą tradycyjną na naturalnym kwasie z dodatkiem drożdży.

 

 

 

Chleb pszenny 600g

 

Chleb pszenny 600g - Pieczywo o kształcie podłużnym z trzema nacięciami o jasno złociastej skórce. Pieczywo produkowane metodą tradycyjną bez polepszaczy.

 

 

  

Chleb żytni 100g

 

 

Chleb żytni 1000g - Pieczywo o kształcie okrągłym wypiekane z mąki żytniej z dodatkiem pszennej, na naturalnym kwasie bez chemicznych polepszaczy.

 

  

chlebek zdrojowy mały

 

Chlebek Zdrojowy 400g - Pieczywo pszenne wyborowe z dodatkiem cukru i margaryny, o kształcie okrągłym, posypane promieniście makiem, o jasno złocistej skórce. Produkowany bez chemicznych polepszaczy.

 

 

chleb razowy słonecznikowy 500g

 

Chleb razowy słonecznikowy 300g - Produkowany z mąki żytniej razowej z dodatkiem mąki pszennej, wzbogacony nasionami słonecznika. W swoim składzie zawiera witaminy z grupy B, A, E, D. Bogaty w błonnik, który korzystnie wpływa na prawidłową przemianę materii.

 

 

 

Chleb razowy ze śliwką 500g

 

Chleb razowy ze śliwką 300g - Chleb o podłużnym kształcie nadanym formą. Produkowany metodą tradycyjną, z zastosowaniem mąki  żytniej  razowej oraz dodatkiem suszonych śliwek, co nadaje mu niepowtarzalny smak i zapach.

 

 

 

 

Chleb kanapkowy 700gChleb kanapkowy 700g - Pieczywo mieszane o kształcie długiego prostokąta, wypiekany metodą tradycyjną z zastosowaniem naturalnego kwasu z mąki żytniej.

 

  

 

Chleb Kaszubski 500g

 

Chleb kaszubski 500g - Pieczywo mieszane produkowane na naturalnym zakwasie, wzbogacone dodatkiem smalcu. Chleb formowany ręcznie o podłużnym kształcie z trzema nacięciami, oprószony  na powierzchni mąką.

 

 

Chleb Gwarek

 

 Chleb gwarek  400g - Pieczywo z dużą ilością wielu ziaren sezamu, słonecznika, siemienia lnianego, grysu żytniego, grysu jęczmiennego, z dodatkiem mąki orkiszowej oraz soli i drożdzy. Kształt pieczywa okrągły. Na powierzchni widoczna posypka sezamu.

 

 

 

bułki rogale

 

 

 Bułeczki, rogale, obwarzanki - Pieczywo drobne pszenne, produkowane z  mąki pszennej jasnej z dodatkiem do ciasta  cukru  i margaryny  co zwiększa  wartość odżywczą bułeczek.

 

 

 

witalny

 

 Chleb Vitalny - Pieczywo mieszane żytnio - pszenne, produkowane z mieszanki  mąki pszennej i żytniej z dodatkiem ziaren : siemia lnianego, ziarna słonecznika, kiełki  pszenicy.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych wyrobów piekarskich.

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2019 PSS SPOŁEM Rights Reserved.